Daha önce belki milyon kez diyet yapmayı denediniz.
Şimdi farklı bir şey deneyelim.

Siz de her pazartesi diyete başlamaya karar verip, ertesi gün vazgeçenlerden misiniz? Herkes zayıflama maceralarında ümitsizliğe kapılıp, diyeti bırakmak için çeşitli bahaneler arar ama artık bahanelere son…Sporcu Beslenmesi ve Performans

Spor ve egzersiz, sağlıklı bir hayat için en önemli faktörlerden birisidir. Güvenilir bilgileri anlaşılır şekilde öğrenirken performansınızdaki ilerlemeye şahit olacaksınız.

PAKETLERİ İNCELE


Beslenme Bozuklukları

Bugün yaşam kalitesini düşüren ve hatta ölümle sonuçlanan mevcut hastalıkların birçoğunun temelinde ne yazık ki beslenme bozukluğu yatmaktadır. Doğru ve dengeli beslenme programları ile yaşam kalitenizin arttığını hissedecek, yeni yaşam tarzınızdan vazgeçemeyeceksiniz.

PAKETLERİ İNCELE


Vücudunuzu ve Ruhunuzu Arındırın!

Mevsimsel bir detoks, vücudunuzu toksinlerden arındırmanın yanısıra metabolizmanızı hızlandırmanın ve genel sağlığınızı düzenlemenizin etkili bir yoludur.

PAKETLERİ İNCELE


Glutensiz Beslenme İle Tanışın!

Gluten intoleransı probleminiz veya çölyak hastalığınız var ise glutensiz bir diyet programı; mutlu olmanız, sağlıklı kalmanız ve rahat bir yaşam sürdürmeniz için en uygun seçenek olacaktır.

PAKETLERİ İNCELE

Doğru Beslenme Stratejileri

Bilinçli beslenme için önce doğru strateji ve planlama.

Kişiye Özel Program

Kişiye Özel en doğru beslenme programını adım adım planlayalım.

BMI Hesaplama

Boyunuza göre sağlıklı bir kilo aralığında olup olmadığınızı öğrenin.

Dengenizi Bulun

Daha kaliteli bir yaşam için, gerçek beslenme dengenizi bulun.

Vücudunuzu Tanıyın

Vücudunuz siz fark etmeden sağlığınızla ilgili en önemli ipuçlarını veriyor.

Sağlıklı Ürünler

Kaliteli ve Sağlıklı yaşamın gereği olan ürün önerilerine göz atın.

Online Diyet Nasıl Çalışır?

Sağlıklı beslenme yalnızca bir diyet değil, bir yaşam tarzı...


01 / Vücudunu Tanı

Hedefini Belirle

Vücudunuz siz fark etmeden sağlığınızla ilgili en önemli ipuçlarını veriyor. Tükettiğimiz besinlerin yakılma kapasitesi, kilo alma ve verme, metabolizma hızına bağlı olarak değişiyor. Bilinçsiz yapılan diyetler, öğün atlama ve yetersiz beslenme metabolizma hızını yavaşlatıyor. Kilo vermenize / almanıza engel olabilecek kan değerleriniz yorumlanır ve beslenme programınız kan değerlerinize göre yazılır.

HESAPLAMA ARAÇLARI


02 / Stratejini Seç

Programı Uygula

Sabah, öğle, akşam ve ara öğünleri farklı seçeneklerden oluşan, tamamen size özel en doğru beslenme programı hazırlanır. Bu programlarda yaşam tarzınız, zararlı alışkanlıklarınız, hastalıklarınız, kullandığınız ilaçlar vs. kriterlere göre beslenme önerilerini bulacaksınız.

ONLINE DİYET PAKETLERİ


03 / Sonuçları Gör

Keyfini Çıkar

Gözle görülür sonuçlar elde ederek belirgin farklılıkların tadını çıkarın. Daha kaliteli bir yaşam için, gerçek beslenme dengenizi bulun.

BAŞARI HİKAYELERİ

Instagram

Güncel Yazılar